JSO-Gamma
JSO-Gamma
JSO-Gamma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za sve članove saveza JSO na Gammi.
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin
Top posters
Kajki
Pomoć u obrani I_vote_lcapPomoć u obrani I_voting_barPomoć u obrani I_vote_rcap 
Bezimena
Pomoć u obrani I_vote_lcapPomoć u obrani I_voting_barPomoć u obrani I_vote_rcap 
-spartak-
Pomoć u obrani I_vote_lcapPomoć u obrani I_voting_barPomoć u obrani I_vote_rcap 
HELLBOY1
Pomoć u obrani I_vote_lcapPomoć u obrani I_voting_barPomoć u obrani I_vote_rcap 
JustiCE
Pomoć u obrani I_vote_lcapPomoć u obrani I_voting_barPomoć u obrani I_vote_rcap 
cro_sylar
Pomoć u obrani I_vote_lcapPomoć u obrani I_voting_barPomoć u obrani I_vote_rcap 
shon
Pomoć u obrani I_vote_lcapPomoć u obrani I_voting_barPomoć u obrani I_vote_rcap 
vlax
Pomoć u obrani I_vote_lcapPomoć u obrani I_voting_barPomoć u obrani I_vote_rcap 
GSE
Pomoć u obrani I_vote_lcapPomoć u obrani I_voting_barPomoć u obrani I_vote_rcap 
vendetta
Pomoć u obrani I_vote_lcapPomoć u obrani I_voting_barPomoć u obrani I_vote_rcap 
Impossible test
Šale

 

 Pomoć u obrani

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Bezimena
Administrator
Administrator
Bezimena


Broj postova : 136
Points : 5194
Reputation : 0
Join date : 2010-08-30

Pomoć u obrani Empty
KomentarNaslov komentara: Pomoć u obrani   Pomoć u obrani Empty30th August 2010, 21:09

Ovdje pišite ako vas netko napada.
Na vrh Go down
https://jsolegionari.forumcroatian.com
Kajki
Zagor fan
Zagor fan
avatar


Broj postova : 137
Points : 5157
Reputation : 0
Join date : 2010-08-30
Age : 30
Lokacija : Valpovo

Pomoć u obrani Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoć u obrani   Pomoć u obrani Empty5th September 2010, 22:21

Adzo1 jedini prijeti savezu lol i samo nas on napada nitko drugi tako da...
Ima da ga nema uskoro kada ga zderemo Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Na vrh Go down
Gost
Gost
avatar



Pomoć u obrani Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoć u obrani   Pomoć u obrani Empty9th September 2010, 18:51

Pa dobro meni je Legionar prvi u planu pa cemo za ostalo vidjeti ! 1...ili 2
Na vrh Go down
-spartak-
Ikariam fan
-spartak-


Broj postova : 54
Points : 5055
Reputation : 0
Join date : 2010-09-09

Pomoć u obrani Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoć u obrani   Pomoć u obrani Empty10th September 2010, 08:08

adzo je mene prije pljackao jer sam mu na otoku ali ne napada me vise korde 41:36 pa pogledajte mi ostatak otocana affraid affraid
Na vrh Go down
HELLBOY1
Spamer
Spamer
HELLBOY1


Broj postova : 45
Points : 5064
Reputation : -1
Join date : 2010-09-03
Age : 35
Lokacija : brcko

Pomoć u obrani Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoć u obrani   Pomoć u obrani Empty10th September 2010, 11:50

samo da zna te mene su opet oderali laky 21k vina
Na vrh Go down
-spartak-
Ikariam fan
-spartak-


Broj postova : 54
Points : 5055
Reputation : 0
Join date : 2010-09-09

Pomoć u obrani Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoć u obrani   Pomoć u obrani Empty11th September 2010, 09:08

pa sta ce ti toliko u gradu
Na vrh Go down
Gost
Gost
avatar



Pomoć u obrani Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoć u obrani   Pomoć u obrani Empty11th September 2010, 15:16

Hoces ti da se hvalis sa vinom,heheh,nek te odero Twisted Evil ,a jbg i mene opljacka tu i tamo samo ne u tolikim kolicinama,a i ne bi nista pljackao da imam net kod kuce,ovako je tesko,a ja sam digao vijecnicu na 18 nivo pa imam jos nekih sitnica uraditi i onda pravim vojsku za legionara,ima da ga ocerupam ko pile... 1...ili 2
Na vrh Go down
-spartak-
Ikariam fan
-spartak-


Broj postova : 54
Points : 5055
Reputation : 0
Join date : 2010-09-09

Pomoć u obrani Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoć u obrani   Pomoć u obrani Empty13th September 2010, 19:09

lijepo poredenje Dangerous
Na vrh Go down
Sponsored content





Pomoć u obrani Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pomoć u obrani   Pomoć u obrani Empty

Na vrh Go down
 
Pomoć u obrani
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Pomoć u školi :D

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
JSO-Gamma :: Napadi :: Dogovaranje napada-
Idi na: